Czyj to numer?

Choćby nawet nasza książka telefoniczna jest zapisana po brzegi, z pewnością nie posiadamy numerów do wszyściutkich osobników, którzy żyją w naszej dzielnicy. Czasem zastanawiamy się więc, kto dzwoni, jeżeli na ekranie komórki pojawia się obca kombinacja liczb. Najczęściej w takich momentach najzwyczajniej nie odbieramy, ponieważ nie lubimy rozmawiać z obcymi ludźmi. Mimo wszystko jeśli obcy nam numer spróbuje zadzwonić po raz kolejny, zapragniemy sprawdzić, kto jest jego właścicielem. A jak to sprawdzimy?

Nie powinniśmy od razu lecieć na policję, skoro w końcu nie zawsze dziwne połączenia tworzone są przez kryminalistów. Często nieznajomy numer telefonu będzie przynależeć do człowieka z naszej paczki przyjaciół, jaki po prostu kupił nowy aparat telefoniczny lub zmienił dotychczasowego operatora. A jeśli posiadamy dojście do Internetu, samodzielnie sprawdzimy bez problemów, kto dzwonił. Musimy po prostu wklepać kombinację cyfr do popularnej wyszukiwarki albo od razu zrobić użytek ze strony, jaka interesuje się testowaniem oraz sprawdzaniem rozmaitych numerów. Ona tylko powie nam samym, co to za numer oraz do jakiej osoby on raczej należy. Wtedy samodzielnie ustalimy, czy chcemy odebrać dziwne połączenie.

Zwykle jednak możemy odbierać nawet takie niepokojące połączenia. Jeżeli bowiem nie mamy pojęcia, czyj to numer, możemy niechcący zablokować połączenie przyjaciela, jaki chce naszej porady.

Możesz również polubić